top of page

Kontakta oss om funderingar kring pickleball

Vi i svenska pickleballförbundets styrelse har olika ansvarsområden.

Kontakta någon av oss eller kansliet direkt om du har några funderingar eller specifika frågor. Vi finns här för dig!

E-post: kansli@pickleballsweden.org

spa512-logo.png

Jessie Eklöv - Ungdomsansvarig

jessie@pickleballsweden.org

Björn_G_edited_edited_edited.png

Björn Gyllenvind - Ekonomi & Vice Ord.

bjorn@pickleballsweden.org

Arne Lundqvist_edited_edited.png

Arne Lundeqvist - Marknadsföring

arne@pickleballsweden.org

Gunnar_edited.png

Gunnar Svallander - Ordförande

gunnar@pickleballsweden.org

Lasse Tonneman_edited.png

Lasse Tonneman - Stadgar & tävlingsregler

lasse@pickleballsweden.org

Ulf Andersson_edited_edited.png

 Ulf Andersson - Tävlingsansvarig

ulf.a@pickleballsweden.org

spa512-logo.png

Niklas Sidfalk - Medlemsansvarig

catharina@pickleballsweden.org

Ulf Öller_edited_edited.png

Ulf Öller - Utbildningsanvarig

ulf@pickleballsweden.org

Markus Oksanen_edited.png

Markus Oksanen - Ekonomiskt stöd

markus@pickleballsweden.org

bottom of page