top of page

Kontakta oss om funderingar kring pickleball

Vi i svenska pickleballförbundets styrelse har olika ansvarsområden.

Kontakta någon av oss eller kansliet direkt om du har några funderingar eller specifika frågor. Vi finns här för dig!

E-post: kansli@pickleballsweden.org

Kenneth Dahlin_edited.png

Kenneth Dahlin - Barn- och ungdom

kenneth@pickleballsweden.org

Björn_G_edited_edited_edited.png

Björn Gyllenvind - Ekonomi och sponsring

bjorn@pickleballsweden.org

Arne Lundqvist_edited_edited.png

Arne Lundeqvist - Marknadsföring

arne@pickleballsweden.org

Gunnar_edited.png

Gunnar Svallander - Kommunikation

gunnar@pickleballsweden.org

Lasse Tonneman_edited.png

Lasse Tonneman - Tävlingsbestämmelser

lasse@pickleballsweden.org

Ulf Andersson_edited_edited.png

 Ulf Andersson - Medlemmar

ulf.a@pickleballsweden.org

Catharina Sjögren_edited_edited_edited.png

Catharina Sjögren - Tävling

catharina@pickleballsweden.org

Ulf Öller_edited_edited.png

Ulf Öller - Utbildning

ulf@pickleballsweden.org

Markus Oksanen_edited.png

Markus Oksanen - Stöd och projektmedel

markus@pickleballsweden.org

bottom of page